signatura nečitelná

305735. Lesní cesta

popis: Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:12:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč