signatura nečitelná

22792. Lesní potok

popis: Olej na sololitu, 38x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 27.09.2018 21:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.08.2018 8:21:34 1599