signatura nečitelná

47225. Lesní říčka

popis: Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 02.07.2020 22:22:28 5029