signatura nečitelná - Lesní říčka

Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
47225. Lesní říčka
Dražba ukončena:29.07.2020 20:22:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč