signatura nečitelná - Letní nálada

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 21x34 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám, malba i papír poškozeny.

signatura nečitelná
38123. Letní nálada
Dražba ukončena:28.11.2019 19:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.11.2019 20:24:49 5212