monogramováno nečitelně

48414. Městské zákoutí

popis: Kombinovaná technika, 42x60 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 68. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.07.2020 8:15:33 4656