signatura nečitelná - Mořské pobřeží

Olej na kartonu, 31x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
49473. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:01.10.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč