signatura nečitelná - Muž a kůň

Olej na plátně, 120x69 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rámováno.

signatura nečitelná
12359. Muž a kůň
Dražba ukončena:20.09.2017 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč