signatura nečitelná - Muž s plnovousem

Olej na plátně, 47x37 cm, signováno vpravo nahoře nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

signatura nečitelná
14614. Muž s plnovousem
Dražba ukončena:29.11.2017 20:34:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.11.2017 20:29:09 790
500 Kč 29.11.2017 17:54:29 476