signatura nečitelná - Na pastvě u moře

Olej na plátně, 47x84 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
305031. Na pastvě u moře
Dražba ukončena:02.06.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč