signatura nečitelná

305439. Na plese VELKÝ FORMÁT

popis: Kombinovaná technika, 98x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.07.2020 14:03:11 3638