signatura nečitelná - Na trhu

Olej na kartonu, 63x83 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
14651. Na trhu
Dražba ukončena:29.11.2017 21:22:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč