signatura nečitelná

35047. Námořník s fajfkou

popis: Olej na překližce, 40x30 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:05:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč