signatura nečitelná - Námořník s fajfkou

Olej na překližce, 40x30 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
35047. Námořník s fajfkou
Dražba ukončena:25.09.2019 19:11:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč