signatura nečitelná

35047. Námořník s fajfkou

popis: Olej na překližce, 40x30 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:11:37

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč