signatura nečitelná - Párové obrazy- Česká krajina

2x olej na plátně fixovaném na kartonu , 2x 30x39 cm. 1x signováno vpravo dole nečitelně, 1x nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

signatura nečitelná
305021. Párové obrazy- Česká krajina
Dražba ukončena:01.06.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.05.2020 8:19:40 6965