signatura nečitelná - Pasáčci krav VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 62x117 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno Wien 1937. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45489. Pasáčci krav VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 22:20:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč