signatura nečitelná - Pasáček ovcí

Olej na dřevě, 25x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
49254. Pasáček ovcí
Dražba ukončena:30.09.2020 22:10:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč