signatura nečitelná

307349. Pestré květy

popis: Tempera, 42x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Pasparta, sklo.

pozn.: Pasparta mírně poškozena. Vzadu přípis Al. Pitermann.

dražba ukončena: 18.01.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.01.2021 19:42:17 4441