signatura nečitelná - Plachetnice

Olej na plátně, 61x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
45112. Plachetnice
Dražba ukončena:27.05.2020 19:55:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč