signatura nečitelná - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 70x100 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
37852. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:27.11.2019 19:20:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč