signatura nečitelná

25391. Pobřeží

popis: Olej na plátně fixovaném na dřevě, 60x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:15:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč