signatura nečitelná - Pobřeží

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 60x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
25391. Pobřeží
Dražba ukončena:29.11.2018 22:15:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč