signatura nečitelná

306713. Podzimní krajina

popis: Olej na sololitu, 22x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

zbývá: 3 dnů, 18 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 21.11.2020 0:19:15 6549