signatura nečitelná

307724. Pohled z Letné

popis: Kombinovaná technika, 28x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo