signatura nečitelná - Portrét anglického šlechtice

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dle majitele by se mělo jednat o portrét Olivera Cromwella.

signatura nečitelná
305411. Portrét anglického šlechtice
Dražba ukončena:30.06.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč