signatura nečitelná

305411. Portrét anglického šlechtice

popis: Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Dle majitele by se mělo jednat o portrét Olivera Cromwella.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč