signatura nečitelná - Přímořské městečko

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
307378. Přímořské městečko
Dražba ukončena:21.01.2021 20:18:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč