signatura nečitelná - Prodavači melounů

Olej na plátně, 49x44 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
36658. Prodavači melounů
Dražba ukončena:31.10.2019 19:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč