signatura nečitelná

45398. Ptáci nad mořem

popis: Olej na překližce, 33x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:45:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 28.05.2020 19:58:05 6749