signatura nečitelná - Řeka před pohořím

Tempera, 63x74 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1976. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír zvlněn.

signatura nečitelná
32666. Řeka před pohořím
Dražba ukončena:30.05.2019 20:40:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 30.05.2019 20:35:36 121