Anton Schiffer - Romantická krajina

Olej na kartonu, 57x85 cm. Signováno vlevo A. Schiffer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Draženo v aukci European Arts roku 2016.

o autorovi: 1811-1876
Rakouský malíř.

38147. Romantická krajina
Dražba ukončena:28.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč