signatura nečitelná - Romantická krajina

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
306680. Romantická krajina
Dražba ukončena:22.11.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč