signatura nečitelná

306680. Romantická krajina

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 22.11.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč