signatura nečitelná

49086. Rozkvetlá zahrada

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 300 Kč