signatura nečitelná - Růže

Olej na kartonu, 24x18 cm. Signováno pod rámem nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
46422. Růže
Dražba ukončena:25.06.2020 19:23:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč