signatura nečitelná - Růže ve váze

Olej na překližce, 72x46 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
36458. Růže ve váze
Dražba ukončena:30.10.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč