signatura nečitelná

36458. Růže ve váze

popis: Olej na překližce, 72x46 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:14:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 07.10.2019 11:37:58 831