signatura nečitelná

36458. Růže ve váze

popis: Olej na překližce, 72x46 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:14:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč