signatura nečitelná

305730. Rybář

popis: Olej na plátně, 45x54 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.07.2020 6:22:11 6991