signatura nečitelná

37927. Rybářská zátoka

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 36x54 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2019 20:22:11

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč