signatura nečitelná - Rybářská zátoka

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 36x54 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
37927. Rybářská zátoka
Dražba ukončena:27.11.2019 20:22:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč