signatura nečitelná

37927. Rybářská zátoka

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 36x54 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:21:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč