signatura nečitelná - Rybník za městem

Olej na kartonu, 35x65 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
13466. Rybník za městem
Dražba ukončena:25.10.2017 19:02:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč