signatura nečitelná

47188. Slepičí námluvy ve stodole

popis: Olej na plátně, 49x65 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 29.06.2020 16:05:54 831
1 000 Kč 26.06.2020 20:52:19 1645