signatura nečitelná - Slepičí námluvy ve stodole

Olej na plátně, 49x65 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
47188. Slepičí námluvy ve stodole
Dražba ukončena:29.07.2020 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč