signatura nečitelná - Smysná dívka v negližé

Olej na plátně, 79x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45493. Smysná dívka v negližé
Dražba ukončena:28.05.2020 22:30:55
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč