signatura nečitelná - Soubor 2 obrazů: Podzim a Zima

Oleje na kartonu, 51x71 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signatura nečitelná
306702. Soubor 2 obrazů: Podzim a Zima
Dražba ukončena:24.11.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.11.2020 12:54:24 6490