signatura nečitelná

306702. Soubor 2 obrazů: Podzim a Zima

popis: Oleje na kartonu, 51x71 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 0 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 23.11.2020 12:54:24 6490