signatura nečitelná

34373. Soubor 4 akvarelů - St. Malo v Bretani

popis: Všechny: 34x25 cm. Signovány nečitelně. Paspartovány.

dražba ukončena: 18.09.2019 19:36:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč