signatura nečitelná

34373. Soubor 4 akvarelů - St. Malo v Bretani

popis: Všechny: 34x25 cm. Signovány nečitelně. Paspartovány.

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:32:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč