signatura nečitelná - Spisovatel

Olej na plátně, 45x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
51777. Spisovatel
Dražba ukončena:28.10.2020 22:40:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč