signatura nečitelná - Surrealistický výjev

Kombinovaná technika, 74x74 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
49258. Surrealistický výjev
Dražba ukončena:30.09.2020 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč