signatura nečitelná - Telefonát

Olej na plátně, 93x72 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 96. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
27350. Telefonát
Dražba ukončena:31.01.2019 19:32:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč