signatura nečitelná

54661. Tovární ulice

popis: Olej na plátně, 56x66 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč