signatura nečitelná - Tři hlavy VELKÝ FORMÁT

Akvarel, 70x100 cm Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45422. Tři hlavy VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 21:30:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč