signatura nečitelná

15767. U Kolébky

popis: Olej na plátně, 55x60 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.01.2018 21:19:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč