signatura nečitelná - Ulice ke kostelu

Olej na plátně, 49x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45262. Ulice ke kostelu
Dražba ukončena:27.05.2020 22:27:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč