signatura nečitelná

61623. Ulička na vsi

popis: Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1945. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.06.2021 4:07:56 5215