signatura nečitelná - V cirkusu

Olej na plátně, 42x52 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
29477. V cirkusu
Dražba ukončena:27.03.2019 19:04:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč