signatura nečitelná

306690. V lese

popis: Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

dražba ukončena: 23.11.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.11.2020 19:42:44 4441
500 Kč 11.11.2020 20:14:10 1171