signatura nečitelná

40760. Z Malé Strany

popis: Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:09:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč