signatura nečitelná - Z Malé Strany

Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
40760. Z Malé Strany
Dražba ukončena:26.02.2020 19:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč