signatura nečitelná - Za vsí

Olej na kartonu, 38x28 cm, signováno nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
10848. Za vsí
Dražba ukončena:01.06.2017 20:52:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 20.05.2017 20:37:02 1084
600 Kč 13.05.2017 0:38:46 940